Dobrovolnická přihláška – Brontosauři v Himálajích

Přihláška dobrovolníka

Díky za tvůj zájem o dobrovolnictví s Brontosaury v Himálajích. Po přečtení popisu dobrovolnických kategorií si vyber dobrovolnickou kategorii a vyplň přihlášku. Po odeslání se začneme tvou přihláškou zabývat a kontaktujeme tě.

Dobrovolnická kategorie
Zájemci o prázdninové dobrovolnictví vyplňují přihlášku v češtině. Akademičtí vyplňují přihlášku v ANGLIČTINĚ. Odborní asistenti a ostatní mohou přihlášku vyplnit v češtině nebo anglčtině - z tohoto preferujeme angličtinu, ale češtinu nevyžadujeme.

Osobní údaje

 
 
Pokud odebíráš informace od Brontosaurů v Himálajích zadej email, na který ti chodí naše novinky. Pokud neodebíráš naše novinky zadej prosím tvůj soukromý email
 
Adresa Trvalého bydliště   Adresu trvalého bydliště, je potřeba po tvém přijetí například k vystavení smlouvy, žádosti o vízum atd.
Ulice a č.p.  
 
 
 
15.5.2021 ]
Potřebujeme znát tvůj věk a po tvém přijetí pro smlouvy, víza, letenky atd.
Fotka
Fotka se nám hodí, abychom si tě mohli jednoduše zapamatovat. Maximální rozměry fotky 1000x1000px a velikost fotky 500kb - ideální je facebookvá profilovka

Přihláška

Popiš svoji motivaci, proč se chceš stát dobrovolníkem organizace Brontosauři v Himálajích. Rozsah do 2000 znaků včetně mezer.

Napiš, jaké jsou tvé časové možnosti nebo představy. Přáli bychom si vědět délku tvého působení a roční období kdy můžeš vyjet. Odpovědi mohou být: mohu jet pomáhat na první periodu, mohou v mulbekh pomáhat po 5 týdnů kdykoliv v průběhu roku; mohu ve škole vyučovat celý školní rok; zatím nevím, mám naprosto neomezené časové možnosti a rád bych to probral osobně. Rozsah do 1000 znaků včetně mezer.

Toto nám slouží, abychom si dobře zapamatovali obsah tvého dobrovolnického působení. Není to nutně finální název ani předmět. Odpověď může vypadat: Hudebka nebo tělák; Projekt stavby mosty ze špejlí. Rozsah do 50 znaků včetně mezer.

Napiš podrobnější popis tvé představy o obsahu dobrovolnického působení. Odpovědi mohou vypadat: Jako prázdninový dobrovolník bych rád učil matematiku nebo tělocvik (a dále popiš obsah výuky); jako prázdninový dobrovolník bych rád realizoval projekt stavby mostů ze špejlí, na jehož konci budou děti testovat únosnost mostů, které samy v průběhu projektu postavily; jako akademický dobrovolník bych rád učil děti výtvarku nebo hudebníku (a popis obsahu výuky). Jsem vyučený tesař a rád bych jako odborný asistent pomohl rozjet škole novou hoblovku a naučil na ní tesaře dělat. Můžete popsat i více aktivit nebo projektů. Rozsah do 2000 znaků včetně mezer.

V tomto odstavci napiš, jaké jsou tvoje přednosti pro dobrovolnickou práci, na kterou se hlásíš nebo jaký máš vztah k předmětu tvého působení. Na základě přečtení toho bodu musíme nabýt přesvědčení, že máš odpovídající schopnosti pro práci, na kterou se jako dobrovolník hlásíš. Odpověď může vypadat takto: v průběhu posledních sedmi let jsem v průběhu letních prázdnin pracoval na stavbě; jsem student Fakulty stavební se zaměřením na solárně vytápěné stavby a ekologické stavitelství; jezdím na tábory s dětmi kde pravidelně organizujeme podobné hry; mám 20 let praxe v uvedeném oboru, více informací na mém webu; právě jsem dokončil pedagogickou fakultu atd. Rozsah do 2000 znaků včetně mezer.

Přidat

Odebrat

Velmi stojíme o to, aby navštívili naši školu současní Himálajští patroni. Pozitivně přihlížíme, pokud jsme byli již dříve v kontaktu nebo jste nám již pomáhali (jak vypadají dobrovolnické úkoly a pozice vidíte zde: http://www.brontosaurivhimalajich.cz/pomahajte-v-cr

Například to může být: máš zkušenosti s rozvojovou pomocí z jiných projektů; hlásil(a) ses již v předchozích letech, tvůj zájem o dobrovolnictví trvá dlouhodobě a my bychom jej měli brát vážně; Hlásíš se na základě doporučení dobrovolníka, který byl s námi již minulý rok(y). K těmto kritériím můžeme přihlédnout, ale nejsou však rozhodující pro přijetí dobrovolníka. Rozsah do 1000 znaků včetně mezer.

Popiš, jak jsi na tom s angličtinou. Odpovědi mohou vypadat: Žil jsem 5 let v Anglii; Anglicky umím pár slov; v angličtině bez problémy sleduji anglické filmy, ale aktivní angličtinu nepoužívám tak často. Můžete nám taky poslat link na Youtube kde mluvíte anglicky nebo se můžete ohodnotit podle nějakého dostupného systému hodnocení (třeba europass). Rozsah 1000 znaků včetně mezer.

Dodatečné informace

Hlásíš se partnerem a je tvou podmínkou abyste jeli společně? Hlásíš se s kamarádkou a je pro tebe důležité, abyste mohli jet společně anebo ti třeba na ní záleží, ale pokud bychom přijali jenom tebe bude ti to jedno. Rozsah do 500 znaků včetně mezer.


V případě prázdninového dobrovolnictví a odborné asistentce připojte životopis, pokud jej máte – není to však podmínkou. V případě akademického dobrovolnictví je CV povinnou součástí přihlášky.


 

 
Odelat dobrovolnickou přihlášku